Ciesz się
swobodą ruchu

Z badań Światowej Organizacji Zdrowia wynika, że już 20 minut ćwiczeń dziennie przez 6 tygodni pomaga zwiększyć ruchomość stawów, wzmocnić mięśnie i poprawić samopoczucie.

„Rusz się Polsko” to specjalny program, który stopniowo aktywuje kolejne grupy mięśni i stawów. Warto przejść przez wszystkie zestawy ćwiczeń by poprawić swoją sprawność i samopoczucie. Dodatkowo, wchodząc na nasz kanał na YouTube możesz ułożyć swój własny zestaw ćwiczeń dostosowany do Twoich potrzeb. Najważniejsze, żeby wreszcie zacząć się ruszać!

6 dedykowanych treningów
wsparcie profesjonalnego trenera
łącznie 50 ćwiczeń, usprawniających kondycję ciała

Bartłomiej Krynicki

Były Mistrz Polski i członek kadry narodowej w skokach do wody. Lubi pracować z ludźmi i lubi efekty tej pracy. Swoją pasją i zaangażowaniem zaraża innych.

Chętnie dzieli się wiedzą. Jest autorem wielu szkoleń i specjalnych programów z gimnastyki prozdrowotnej. Od ponad 20 lat prowadzi zajęcia i ćwiczenia, w tym specjalne programy dla seniorów.

Poznaj naszych bohaterów

Agnieszka

51 lat

Miłośniczka prac ogrodowych. Z radością ogląda efekty swojej pracy, gdy już wszystko wokół pięknie kwitnie. Najczęściej ćwiczy właśnie w ogrodzie albo w salonie, bo lubi jak jest dużo miejsca. Rusza się, kiedy tylko ma wolną chwilę po to, żeby czuć się lepiej, ale też, by w przyszłości mieć siły biegać za wnukami. Póki co, jest aktywną i spełnioną kobietą, mamą dwóch dorosłych synów.

Maria

71 lat

Była tancerka Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze”, z którym zjeździła prawie cały świat. Najpiękniejsze wspomnienia to te z odległej Australii i Japonii. Jak tylko może - dalej chętnie podróżuje. Mówi o sobie, że ruch ma już po prostu we krwi i wciąż lubi być aktywna. Łączy przyjemne z pożytecznym, dlatego często ćwiczy w kuchni nawet wtedy, gdy coś gotuje albo piecze. Bo ćwiczyć można wszędzie, wystarczy tylko chcieć.

Jan

68 lat

W drzewie potrafi zrobić prawie wszystko. Dużo rzeczy w domu wykonał własnoręcznie. Majsterkuje, bo lubi i wreszcie ma na to czas, gdyż od ponad roku jest na emeryturze. Dzień lubi zaczynać od ćwiczeń, bo to od razu daje energię i lepsze samopoczucie. Ćwiczy też często po południu, najchętniej w plenerze – w ramach przejażdżek rowerowych, na które jeździ razem z żoną.

Razem z marką Voltaren
poruszyliśmy Polskę

Marka leków bez recepty Voltaren, w ramach swojej kampanii edukacyjnej pokazuje, jak proste 20-minutowe ćwiczenia mogą poprawić kondycję i zdrowie. Specjaliści uświadamiają Polakom, że życiem można cieszyć się w każdym wieku!

W ramach akcji objazdowej odwiedziliśmy poniższe miejscowości: Brodnica, Ciechanów, Moryń, Powidz, Rawicz, Siedlce

Voltaren Max Żel

Patronem programu
rusz się Polsko

jest producent leku Voltaren MAX.
Ulga w bólu aż do 24 godzin przy
stosowaniu rano i wieczorem*

*Przy stosowaniu rano i wieczorem. Czas działania produktu przy jednorazowym zastosowaniu to 12 godzin, zgodnie z informacjami zawartymi w ChPL produktu.